Taisyklės

Kokybės garantija

Užtikriname Jus, kad e-butike www.kilimunamai.lt parduodamos prekės yra originalios ir atitinka aukštus gamintojų kokybės reikalavimus. www.kilimunamai.lt nieko nėra svarbiau už aukštą Jūsų vaikams skirtų prekių kokybę, todėl siūlome Jums tik tai ką galime pasiūlyti geriausią.

Jei vis dėlto produkcijoje pasitaikytų gamyklinis brokas, Jūs turite pilną teisę grąžinti arba pakeisti įsigytą prekę. Tokiu atveju prašome per 7 dienаs nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@kilimunamai.lt .lt ir mes susisiekę su Jumis aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes. Gavę grąžintą prekę, įsipareigojame Jums pervesti sumokėtus pinigus per 3 dienų laikotarpį.

Privatumas

Jūsų pateikti duomenys prekių pirkimo www.kilimunamai.lt elektroninėje parduotuvėje metu yra reikalingi užtikrinant sklandų prekės įsigijimo ir pristatymo procesą. Pirkimo metu ar užklausose nurodydami el.pašto adresą turite galimybę taip pat užsisakyti mūsų naujienlaiškį.

Kiekviename www.kilimunamai.lt naujienlaiškyje yra nuoroda, kurią paspaudus Jūs galite atsisakyti www.kilimunamai.lt siunčiamų naujienlaiškių. Atsisakius naujienlaiškių, kliento duomenys automatiškai įtraukiami į atsisakiusių naujienlaiškių gavimo duomenų bazę.

Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Kliento duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami sudėtingiausiais algoritmais. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl www.kilimunamai.lt elektroninei parduotuvei ši informacija yra neprieinama.

Saugus atsiskaitymas

Pirkdami elektroninėje parduotuvėje www.kilimunamai.lt saugiai atsiskaitykite per sistemą paysera.lt, kuri apjungia šias elektroninės bankininkystės sistemas: „Swedbank“, SEB bankas, „DnB“, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske“ bankas, „Citadele“ bankas, Medicinos bankas, Šiaulių bankas.

Kliento duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami sudėtingiausiais algoritmais. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl www.kilimunamai.lt elektroninei parduotuvei ši informacija yra neprieinama.

Atsiskaitymo per el. bankininkystę eiga:

1. Patvirtinus pirkinių krepšelį www.kilimunamai.lt nukreips Jus į pasirinkto banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

2. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

3. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.kilimunamai.lt .

Mokant elektronine bankininkyste Jums papildomai bankas nuskaičiuos mokestį, lygų transakcijos mokečiui banko viduje.

Pasirinkus apmokėjimo būdą “Bankiniu pavedimu” el. paštu Jums bus atsiųsta išankstinė sąskaita. Šiuo atveju Jūs galėsite padaryti pavedimą Jums patogiu laiku ir būdu į pardavimo sąskaitoje nurodytą www.kilimunamai.lt sąskaitą. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti, gavus Jūsų pavedimą. Jei pavedimas www.kilimunamai.lt sąskaitos nepasieks 48 val. laikotarpyje nuo sąskaitos išsiuntimo, prekės rezervacija bus sustabdyta.

E-parduotuvės www.kilimunamai.lt rekvizitai atsiskaitymui pagal išankstinę sąskaitą:

Gavėjas: UAB Piccoli

A/S: LT287300010135662394
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Įmonės kodas: 303050997
Mokėjimo paskirtis: įrašyti užsakymo/išankstinės sąskaitos numerį

Taip pat užsakant mūsų produktus yra galimybė sumokėti avansą pagal išankstinę sąskaitą, o likusią sumą sumokėti grynais, kurjeriui pristačius prekes Jums į namus. Pageidaudami tokio atsiskaitymo būdo prašome susisiekti su mumis el. paštu info@kilimunamai.lt .lt arba tel. 8 614 66552 ir mes individualiai Jums paruošime sąskaitas sutartomis sąlygomis.

Nemokamas pristatymas

Pas mus įsigytos prekės Jums bus pristatytos nemokamai visoje Lietuvoje, išskyrus Kušių Neriją. Pristatymo į Kuršių Neriją kaina – 14 EUR.

Prekės, kurias turime sandėlyje, bus pristatytos per 1-3 dienas, o užsakomos prekės pristatomos per 30 dienų, nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo. Pristatymo terminai yra nurodyti prie kiekvieno produkto aprašymo. Tai yra maksimalūs terminai ir mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.

Jei priimant prekes pastebėsite siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui prašome surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Jei turėtumėte papildomų klausimų, maloniai prašome su mumis susisiekti: info@kilimunamai.lt .lt , tel. 861466552.

Grąžinimas / Keitimas

Jei dėl kokių nors priežasčių norite grąžinti prekę, kurią įsigijote www.kilimunamai.lt elektroninėje parduotuvėje, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@kilimunamai.lt .lt ir mes susisiekę su Jumis aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes.

Prekės grąžinamos originalioje pakuotėje, pridedant jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą). Prekės priimamos atgal ne dėl gamyklinio broko tuo atveju, jei prekė buvo nenaudota, nesugadinta , nepraradusi prekinės išvaizdos. Gražinimo ne dėl gamyklinio broko atveju, pirkėjas įsipareigoja padengti transportavimo gražinant išlaidas, kurios priklauso nuo prekės svorio.

Išoriškai prekes privalote apžiūrėti dar kurjeriui esant (kad nebūtų pažeista pakuotė), jei radote defektų, apie tai padarykite įrašą pristatymo lape ir mes pasirūpinsime, kad prekė būtų pakeista nauja nemokamai. Jei nutarsite prekę grąžinti dėl kitokių priežasčių, grąžinimo išlaidas teks apmokėti patiems.

Norime pažymėti, kad vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis kokybiški audiniai yra negrąžinama prekė. Kad būtumėte visiškai tikri dėl savo pasirinkimo, prieš perkant rekomenduojame Jums užsisakyti audinių pavyzdžius į namus. Perkant audinius pas mus, audinių pavyzdžių pristatymo į namus paslauga Jums bus nemokama.

Grąžinamas prekes siųsti adresu: Rato g. 13, 53277 Karkazai, Kauno raj., Lietuva. Jums prekės pristatomos ir grąžinamos per siuntų tarnybą “LP Express”. Gavę informaciją dėl gražinimo mes pasirūpinsime kurjerio iškvietimu ir atsiųsime jums siuntos etiketę, kurią turėsite užklijuoti ant supakuotos prekės ir atiduoti atvykusiam kurjeriui.